hej@inviatech.se
0705-902005

inviatech_bild_team_bill_utkast
Bill Gustafsson

Uppdragsledning / VA-teknik

bill.gustafsson@inviatech.se

0767-215979

inviatech_bild_team_veronica_utkast
Veronica Falk

Administratör/Marknadskoordinator

veronica.falk@inviatech.se

0738-104627

inviatech_bild_team_fredrik_utkast
Fredrik Hallgren

Sälj & Marknad

fredrik.hallgren@inviatech.se

0705-902005

Jimmie-webb
Jimmie Swahn

Projektör VA & Mark

jimmie.swahn@inviatech.se

0768-997675

inviatech_bild_team_alvin
Alvin Hilmersson

Mätning/Projektör

alvin.hilmersson@inviatech.se

0721-807607

inviatech_bild_team_oskar_2
Oskar Rolfs

Mark & Landskap

oskar.rolfs@inviatech.se

0731-513017

inviatech_bild_team_elaine_utkast_2
Elaine Kristiansen

Ekonomiansvarig

ekonomi@inviatech.se

inviatech_bild_team_milad_utkast
Milad Issa

VA-teknik Stockholm

milad.issa@inviatech.se

0707-775795

Pencon_logo_tone_RGB[2]

Pencon är vår samarbetspartner inom Hydraulisk modellering och VA-utredningar. Företaget har kontor i Göteborg och Örebro.

inviatech_bild_team_kommersnart_utkast
Olof Persson

Msc Miljö- och Vattenteknik

olof@pencon.se

0730-224063

inviatech_bild_team_kommersnart_utkast
Theo Wilkås

Msc Infrastruktur och Miljöteknik

theo@pencon.se

0768-723373

inviatech_logo_vit_text
Kontakt

Inviatech AB

Norra Ågatan 26C

431 35 Mölndal

 

hej@inviatech.se

0705-902005

Inviatech AB © 2018