hej@inviatech.se
0705-902005

Milad Issa

Milad Issa

VA-teknik Stockholm

milad.issa@inviatech.se

0707-775795

Filip Johansson

Filip Johansson

Projektör / Mättekniker / GIS

filip.johansson@inviatech.se

0734-478494

Mika Österlin

Mika Österlin

Landskap & Visualisering

mika.osterlin@inviatech.se

0709-457830

Nicholas Täfvander-James

Nicholas Täfvander-James

Projektledare

hej@inviatech.se

0703-823277

Bill Gustafsson

Bill Gustafsson

Uppdragsledning / VA-teknik

bill.gustafsson@inviatech.se

0767-215979

Fredrik Hallgren

Fredrik Hallgren

Sälj & Marknad

fredrik.hallgren@inviatech.se

0705-902005

Oskar Rolfs

Oskar Rolfs

Teknikansvarig Mark & Landskap

oskar.rolfs@inviatech.se

0731-513017

Jimmie Swahn

Jimmie Swahn

Projektör VA & Mark

jimmie.swahn@inviatech.se

0768-997675

Elin Hanson

Elin Hanson

Projektör Mark & VA

elin.hanson@inviatech.se

0704-640936

Tobias Silebäck

Tobias Silebäck

Projektör VA & Mark

tobias.sileback@inviatech.se

0732-517323

Elaine Kristiansen

Elaine Kristiansen

Ekonomiansvarig

ekonomi@inviatech.se

Veronica Falk

Veronica Falk

Projektör Mark

veronica.falk@inviatech.se

0738-104627

<h2>Pencon</h2>

Pencon

Pencon är vår samarbetspartner inom Hydraulisk modellering och VA-utredningar. Företaget har kontor i Göteborg och Örebro.

Olof Persson

Olof Persson

Msc Miljö- och Vattenteknik

olof@pencon.se

0730-224063

<h2>JK Geokonsult</h2>

JK Geokonsult

JK Geokonsult är vår samarbetspartner inom Berg. Företaget utför projektering, inspektion och utredningar av alla typer av bergkonstruktioner. JK Geokonsult har kontor i Lerum norr om Göteborg.

Kay Hjälm

Kay Hjälm

Geolog

kay.hjalm@jkgeo.se

0725-627790